Contact
Tel: Gabriela Vargaeštok - 0907 975 319 | obz.gaga@gmail.com

POZOR!!!!

Deti v jednotlivých skupinkách môžu byť premiestnené do inej skupinky  na základe posúdenia lektorov.

DVK0 – ŠPUNTI: 3 ročné /začiatočník/

Lektor: JANKA LENÁRTOVÁ,

Utorok:      15:45 – 16:30h
Štvrtok:      15:45 – 16:30h.

Miesto :KS JAZERO– Spišské námestie 1

______________________________________

DVK0: 4-5 rokov /začiatočník/

Lektor: JANKA LENÁRTOVÁ,

Utorok:      16:35 – 17:20h
Štvrtok:      16:35 – 17:20h.

Miesto :KS JAZERO– Spišské námestie 1

______________________________________

DVK1: 5-6 rokov  /začiatočník/

Lektor: JANKA LENÁRTOVÁ

Utorok:    17:25 – 18:10h.
Štvrtok:    17:25 – 18:10h.

Miesto :KS JAZERO– Spišské námestie 1 

____________________________________________________________

DVK2: 6-7 rokov  /mierne pokročilí/

Lektor: JANKA LENÁRTOVÁ

Pondelok 16:15 – 17:15h.
Streda      16:15 – 17:15h.

Miesto :KS JAZERO– Spišské námestie 1 

____________________________________________________________

DVK3: 7-10 rokov /pokročilí/

Lektor: Mgr.JANKA TANCAROVÁ

Pondelok 16:30-17:30h.
Streda       16:30-17:300h.

Miesto: G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

_________________________________________________________

DVK4: 8-11 rokov / pokročilí/

Lektor: GABIKA VARGAEŠTOK

Utorok   18:00 – 19:00h.
Štvrtok  18:00 – 19:00h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

________________________________________________________________

DVK5: 7-11 rokov /mierne pokročilí/

Lektor: JANKA LENÁRTOVÁ,

Pondelok 17:20 – 18:20h.
Streda      17:20 – 18:20h.

Miesto :KS JAZERO– Spišské námestie 1 

________________________________________________________________

A0: 8-12 rokov /mierne pokročilí/

Lektor: GABIKA VARGAEŠTOK

Utorok  15:30-16:30h.
Štvrtok  15:30-16:30h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

______________________________________________________

A1: 8-12 rokov / pokročilí/

Lektor: GABIKA VARGAEŠTOK

Utorok  16:30-18:00h.
Štvrtok  16:30-18:00h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

______________________________________________________________

A2: 13-18 rokov / pokročilí/

Lektor: Mgr.JANKA TANCAROVÁ, GABRIELA VARGAEŠTOK

Pondelok:  17:30-19:00h.
Streda :      17:30-19:00h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

_______________________________________________________________

                                                                                                                                                                        

GYMNASTIKA – MINI: 4-8 rokov

Lektor: KATARÍNA JENČÍKOVÁ

Piatok:  16:00-17:00h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/
__________________________________________________________________________

GYMNASTIKA 8-15rokov

Lektor: EDUARD MARĆÁK

Piatok:     17:20-18:20h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/

   ______________________________________________________

BREAK DANCE

Lektor: MARTIN ČÍŇAN MICHALČÍK

Pondelok:  15:000-16:00h.

Miesto : G mini Dance team – Textilná 4 /oproti reštaurácii Kolienko/